S čím vám můžeme pomoci

Služby, které našim klientům poskytujeme, zahrnují jak individuální investice, ochranu majetku a jeho strukturování či lifestyle management, tak třeba facility a property management.

Individuální investice

Investujte spolu s finanční skupinou J&T. Rádi vám umožníme participovat na unikátních investičních příležitostech, do kterých investuje sama skupina.

SPV administrace

Uvažujete o založení společnosti za účelem (s)plnění konkrétního záměru? Poradíme vám s výběrem vhodné destinace a zajistíme vše včetně kompletní administrace a následné správy společnosti.

Lifestyle management

Umět žít a užívat si, to je dar a umění. Ať řešíte výběr školy pro potomka nebo rodinnou dovolenou, rádi plníme přání a pomáháme tvořit nová.

Filantropie

Člověk je tak dobrý, jak velké je jeho srdce. Podělit se o plody své práce, zpřístupnit své sbírky nebo založit a spravovat nadaci či nadační fond. Filantropie má mnoho tváří a podob, rádi najdeme pro vás tu správnou.

Bankovní služby

Vklady, cenné papíry nebo vázané účty. Peníze se musí zhodnocovat. Nejen vás, ale i vaše děti naučíme správně využívat všechny aspekty bankovnictví.

Poradenství

Daně a legislativa spolu s finančními riziky nejvíce ohrožují váš majetek. Poradíme, jak jej co nejlépe ochránit a předat dalším generacím, například s využitím svěřenského fondu, rodinné ústavy, závěti aj.

Property & Facility management

Dům, byt, kancelář, hala, továrna? Najdeme pro vaše nemovitosti to správné uplatnění a zajistíme jejich hladký provoz. Postaráme se o jejich pronájem, správu či údržbu. Opíráme se o dlouholeté zkušenosti z realitních projektů skupiny J&T.

Korporátní financování

Příležitost nepočká. Zajistíme rychlé vyřízení firemních úvěrů. Diskrétně, efektivně, kvalitně.

Mezzaninové financování

Financování růstu nebo zajímavé akvizice? Využijte mezzaninové financování a nastavte správný poměr mezi finance a riziko.

Zaujaly Vás naše služby? Spojte se s námi...